dustra
dustra

15+

Yıllık Sektörel Tecrübe

Kısaca Hakkımızda

Firmamız 2020 yılında, 12 seneyi aşkın mesleki tecrübelerimizle Ulusal ve Uluslararası standartlarda, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir. 

 • Rekabetçi Fiyatlar
 • Kesintisiz 7/24 Hizmet
 • Teknik Destek
 • İşçilik Garantisi

March Mühendislik

Proje Adımları

March Mühendislik yaşadığınız elektrik sorunlarını ortadan kaldıracak tecrübe, teknik bilgi, dökümantasyon ve en önemlisi gerekli tüm ekipmana sahiptir.

İnceleme01

Müşterilerimize inceleme aşamasında hangi işlemleri yapacağımıza, hangi malzemeleri kullanacağımızı, dekor uyum kombinasyonuna dikkat ederek dair detaylı bir şekilde projelendirip sunum yapıp bilgilendiriyoruz.

Önizleme02

Siz değerli müşterilerimizin taleplerini inceledikten sonra projenin ön izleme aşamasında yapılacak olan projenin yer ile ne kadar uyumlu olacağı ne kadar malzeme kullanılacağı göz önünde tutularak hesaplamalar yapılır.

Uygulama03

Projemizin uygulama aşamasında montaj & imalat kısmına geçiyoruz ve sizin istediğiniz şekilde güvenli bir şekilde uygulama yapıyoruz.


Neden March Mühendislik?

March Mühendislik müşterileri için tekniğine uygun, ekonomik, akılcı ve avantajlı optimum çözümleri tasarlamakta ve bu konuda her zaman ilgili firmalara yardımcı olmaktadır.

March Mühendislik alanında uzman mühendis kadrosu ile yurt genelindeki birçok teknolojik tesisin elektrik sistemlerinin 7/24 saat işletme ve bakımlarını yapmakta ve kesintisiz devrede kalmasını sağlamaktadır.

 • 20
  +
  Proje
 • 15
  +
  Yıl Tecrübe
 • 27
  +
  İlde Faaliyet
 • 12
  +
  Uluslararası Proje

March
Mühendislik

March Mühendislik olarak her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız

İletişime Geç

15

Yıllık
Sektörel Tecrübe

dustra

Markalarımız

Çalışmış Olduğumuz Markalar