top of page
shutterstock_106410254.jpg

ELEKTRİK

TAAHHÜT

elektrik taahhüt 2.jpg

Elektrik Taahhüt

March Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

danışmanlık.jpg

Danışmanlık Müşavirlik

March Mühendislik değişen ve güncellenen mevzuatı ve yönetmelikleri takip ederek müşterilerine her dönem profesyonel danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

proje hizmetleri.jpg

Proje Hizmetleri

March Mühendislik müşterileri için tekniğine uygun, ekonomik, akılcı ve avantajlı optimum çözümleri tasarlamakta ve bu konuda her zaman ilgili firmalara yardımcı olmaktadır.

işletme ve bakım.jpg

İşletme ve Bakım

March Mühendislik alanında uzman mühendis kadrosu ile yurt genelindeki birçok teknolojik tesisin elektrik sistemlerinin 7/24 saat işletme ve bakımlarını yapmakta ve kesintisiz devrede kalmasını sağlamaktadır.

iç tesisat.jpg

İç Tesisat

Ofislerde ve işletmelerde aydınlatma, yüksek akım (Şebeke ve UPS) ve zayıf akım (Ethernet, Data vb.) devreleri ile enerji dağıtımı için esnek ve modüler çözümler sağlamaktadır.

akıllı bina.jpg

Akıllı Bina

Sınırsız olarak genişleyebilen ve müşterilerin tüm beklentilerini karşılayacak esneklikte konfigüre edilebilen akıllı bina sistemleri, açık sistem protokolleri kullanması nedeniyle ana tedarikçiden bağımsız olarak desteklenir.

referanslar.jpg

Referanslar

March Mühendislik firması olarak Elektrik Taahhüt, Danışmanlık ve Müşavirlik, Proje, İşletme ve Bakım konularında en büyük ve en iyilerin tercih ettiği firma olmaya devam ediyoruz.

kataloglar.jpg

Kataloglar

March Mühendislik olarak tecrübeli kadromuzla sektörde lider firma olarak işletmelerin ihtiyaç duyduğu Elekrik Taahhüt konularında çözümler üretiyoruz. Ürünlerimizle ilgili katalogları bu sayfada görebilirsiniz.

bottom of page