top of page
MEP-2000x1200.jpg

ENDÜSTRİYEL

SATIŞ

busbar.jpg

Busbar

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

kablo kanalı.jpg

Kablo Kanalı

Başaranlar Mühendislik değişen ve güncellenen mevzuatı ve yönetmelikleri takip ederek müşterilerine her dönem profesyonel danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

aydınlatma.jpg

Aydınlatma

Başaranlar Mühendislik müşterileri için tekniğine uygun, ekonomik, akılcı ve avantajlı optimum çözümleri tasarlamakta ve bu konuda her zaman ilgili firmalara yardımcı olmaktadır.

elektrik kabini.jpg

Kabin

Başaranlar Mühendislik alanında uzman mühendis kadrosu ile yurt genelindeki birçok teknolojik tesisin elektrik sistemlerinin 7/24 saat işletme ve bakımlarını yapmakta ve kesintisiz devrede kalmasını sağlamaktadır.

bağlantı aparatları.jpg

Askı Takımları

Ofislerde ve işletmelerde aydınlatma, yüksek akım (Şebeke ve UPS) ve zayıf akım (Ethernet, Data vb.) devreleri ile enerji dağıtımı için esnek ve modüler çözümler sağlamaktadır. EAE Konya Bayisi olarak bizi arayın.

referanslar.jpg

Referanslar

Sınırsız olarak genişleyebilen ve müşterilerin tüm beklentilerini karşılayacak esneklikte konfigüre edilebilen akıllı bina sistemleri, açık sistem protokolleri kullanması nedeniyle ana tedarikçiden bağımsız olarak desteklenir.

bottom of page