Danışmanlık Müşavirlik

March Mühendislik değişen ve güncellenen mevzuatı ve yönetmelikleri takip ederek müşterilerine her dönem profesyonel danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

Elektrik enerjisinin daha sağlıklı, temiz kullanımı ve dağıtılması; üretimin daha kaliteli ve sorunsuz olmasına, zaman kaybının minimum değerlere indirgenerek birim maliyetlerde esnekliğe olanak sağlar. March Mühendislik bilgi ve birikimleri paylaşma ilkesi ışığında mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunmaktadır. Değişen ve güncellenen mevzuatı ve yönetmelikleri takip ederek müşterilerine her dönem profesyonel danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Portföyünde bulunan ulusal ve uluslararası firmalara Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Türkiye Elektrik İletim A.Ş., Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. ve başta MEDAŞ ile KOS olmak üzere tüm bölgesel elektrik dağıtım şirketleri nezdinde rehberlik ve danışmanlık yapmaktadır.

March Mühendislik yaşadığınız elektrik sorunlarını ortadan kaldıracak tecrübe, teknik bilgi, dökümantasyon ve en önemlisi gerekli tüm ekipmana sahiptir.

March Mühendislik;

●  Y.G. ve trafo merkezleri danışmanlık hizmetleri,
●  Harmonik ölçüm hizmetleri ve filtrasyon çözümleri,
●  Reaktif güç kompanzasyon ölçümleri ve uygun çözümler,
●  Topraklama direnç ölçümleri ve çözümleri,
●  Aydınlık şiddet ölçümleri ve gerekli çözümler,
●  Enerji maliyet ölçümleri,
●  Trafo yağ kalitesi ölçümleri alanlarında müşavirlik ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.