dustra
dustra

12

Yıllık Sektörel Tecrübe

Kurumsal

Firmamız 2020 yılında, 12 seneyi aşkın mesleki tecrübelerimizle Ulusal ve Uluslararası standartlarda, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir. 

Tecrübemiz çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz, adaylarımız ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Yetkinliğimiz çalışanlarımızın, tecrübeli, dürüst ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.

 • Rekabetçi Fiyatlar
 • Kesintisiz 7/24 Hizmet
 • Teknik Destek
 • İşçilik Garantisi

March Mühendislik Olarak

Neler Yapıyoruz

Faaliyet Alanlarımız
 • Anahtar Teslim Elektrik Taahhüt Projesi

  March Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

 • Danışmanlık ve Müşavirlik Hizmetleri

  March Mühendislik değişen ve güncellenen mevzuatı ve yönetmelikleri takip ederek müşterilerine her dönem profesyonel danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

 • 7/24 İşletme ve Bakım Sistemleri

  March Mühendislik alanında uzman mühendis kadrosu ile yurt genelindeki birçok teknolojik tesisin elektrik sistemlerinin 7/24 saat işletme ve bakımlarını yapmakta ve kesintisiz devrede kalmasını sağlamaktadır.

March Mühendislik

Proje Adımları

March Mühendislik yaşadığınız elektrik sorunlarını ortadan kaldıracak tecrübe, teknik bilgi, dökümantasyon ve en önemlisi gerekli tüm ekipmana sahiptir.

İnceleme01

Müşterilerimize inceleme aşamasında hangi işlemleri yapacağımıza, hangi malzemeleri kullanacağımızı, dekor uyum kombinasyonuna dikkat ederek dair detaylı bir şekilde projelendirip sunum yapıp bilgilendiriyoruz.

Önizleme02

Siz değerli müşterilerimizin taleplerini inceledikten sonra projenin ön izleme aşamasında yapılacak olan projenin yer ile ne kadar uyumlu olacağı ne kadar malzeme kullanılacağı göz önünde tutularak hesaplamalar yapılır.

Uygulama03

Projemizin uygulama aşamasında montaj & imalat kısmına geçiyoruz ve sizin istediğiniz şekilde güvenli bir şekilde uygulama yapıyoruz.


dustra

Marka Portföyümüz

Çalışmış Olduğumuz Markalar